Współpracownicy

mgr Iwona Wojnowska
tel: 533288355
Absolwentka : pedagogiki i zarządzania w służbie zdrowia
Obecnie zatrudniona jako psychoterapeuta na oddziale dziennym psychiatrycznym i w poradni zdrowia psychicznego. Pracuje również w Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w gminie Kobiele. Współpracuję z Klubami Abstynenta w charakterze terapeuty i konsultanta.
Posiadam doświadczenie w pracy z osobami w kryzysie (przemoc, PTSD, zaburzenia adaptacyjne, choroba nowotworowa, żałoba, samobójstwa) wyniesione z takich miejsc pracy jak : Caritas i Hospicjum.

Ukończyła całościowy kurs psychoterapii atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Ukończyła szkolenia zakończone certyfikatem :

Centrum Psychologii Kryminalnej :
• „Seksualni seryjni mordercy- portret psychologiczny sprawcy” (Łukasz Wroński),
• „ Profilowanie kryminalne nieznanych sprawców” ( Jan Gołębiowski)
Ośrodek Psychologii Sądowej i Pomocy Psychologicznej
• „Osobowość sprawców zabójstw z uwzględnieniem MODUS OPERANDI” (dr Maciej Szaszkewicz)
• „Profilowanie Kryminalne” ” (dr Maciej Szaszkewicz)

Wielokrotnie prowadziłam wykłady i warsztaty na międzynarodowych konferencjach dotyczących opieki paliatywnej i hospicyjnej :
XIII Jasnogórska Konferencja Opieki Paliatywnej i Zespołów Hospicyjnych – wykład „Artterapia i muzykoterapia w opiece paliatywnej na przykładzie Oddziału Dziennego Opieki paliatywnej w Częstochowie”
XIV Jasnogórska Konferencja Opieki Paliatywnej i Zespołów Hospicyjnych- prowadzenie warsztatów dla uczestników konferencji metodą psychodramy
Konferencja „Barwy życia – naucz się pomagać sobie” , Hospicjum im. Brata Alberta, Jaworzno , wykład ,,Wewnętrzne krajobrazy w procesie arteterapii”
XV Jasnogórska Konferencja Opieki Paliatywnej i Zespołów Hospicyjnych prowadzenie warsztatów dla uczestników konferencji „Radzenie sobie ze stresem”
01.2016 Jasnogórska Konferencja Opieki Paliatywnej i Zespołów Hospicyjnych prowadzenie warsztatów dla uczestników konferencji oraz wykład „Lęk : pacjent-rodzina – zespół hospicyjny”

Szkolenia