Nasze 27-letnie doświadczenie i profesjonalne wsparcie połączone z Twoim zaangażowaniem zapewnią Ci drogę do wymarzonego powrotu do zdrowia.

Zapraszamy na nasz blog o naszej historii: http://15latpip.blogspot.com/

W naszej pracy opieramy się na wielomodalnym podejściu do potrzeb pacjentów poprzez współpracę psychoterapeutów prezentujących różne uznane nurty praktyki terapeutycznej.

Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że pacjenci, którzy korzystają z naszej pomocy , polecają nas swoim przyjaciołom i rodzinie, a także sami wracają do nas kiedy potrzebują pomocy .

Centrum ma stały i powiększający się zespół współpracowników, którzy są członkami towarzystw psychologicznych, psychiatrycznych i seksuologicznych,mediacyjnych takich jak: Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Polskie Towarzystwo Seksuologiczne, Stowarzyszenie Mediatorów, . Specjaliści dbając o najwyższą jakość usług, stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w konferencjach naukowych, szkoleniach podyplomowych i superwizji swojej pracy.

Centrum proponuje także różnego rodzaju szkolenia, które pozwalają rozwijać zdolności i kształtować nowe umiejętności z korzyścią dla siebie i swej skuteczności zawodowej.

Wywiady, komentarze, artykuły:

Referencje

Franczyza – partnerstwo

Szukasz dobrego pomysłu na biznes? Mamy coś dla Ciebie!

Zostań dobrym psychologiem, terapeutom, pedagogiem, i przyłącz się do największej i najbardziej znanej placówki w regionie.

Dołącz do grupy, a przekonasz się jak wielką satysfakcję możesz czerpać z wykonywania swojej pracy. Jeżeli uwielbiasz pracę z ludźmi, chcesz zaistnieć w prestiżowej branży i być cenionym specjalistą, pomożemy Ci zrealizować doskonały plan działania, który wypromuje Cię na najlepszego w Twoim regionie. Będziesz cieszyć się uznaniem, szacunkiem oraz wdzięcznością swoich pacjentów.
Współpraca z siecią to gwarancja najwyższej jakości usług oraz możliwość korzystania z technik wsparcia technicznego i marketingowego.

Osoby zainteresowane współpracą proszone są o kontakt:
Robert Kowalczuk – kom. +48 509 050 968
zespolpip@gmail.com